Hakkımızda

Kurumsal

1996 yılında İstanbul Karaköy’de talaşlı imalat konusu üzerine Sahil Bağlantı olarak kurulan firmamız 2015 yılında ortalık yapısını değiştirerek Sahil Bağlantı Elemanları Yedek Parça San İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. adı altında çalışmasını sürdürmeye başlamıştır. 2015 yılında Karaköy’deki atölyenin yetersiz kalması ile bulunduğu Eyüp Topçular daki 400 metrekare yerine geçmiştir.

Makine parkını sürekli yenileyerek talaşlı imalatın en yeni ve modern teknolojileri ile üretime devam eden şirketimiz ilk kurulduğu günden bu yana birçok şirketin tedarikçi ve çözüm ortağı olmuştur.

Sahil Bağlantı’nın ürettiği ürünleri , otomotivden, beyaz eşyaya kadar her alanda görmek mümkündür. Talaşlı imalat kalitemizi ve size hizmetimizi arttırmak için 2017 yılında  ISO 9001:2008 şartlarını sağlayarak kalite belgemizi almaya ardından ISO14001  çevre yönetim sistemi ve OHSAS 18001 iş sağlığı ve iş güvenliği belgelerini almaya hak kazandık. Teknik resim ile kurşunlu ve kurşunsuz otomat, transmisyon, alüminyum, pirinç, Paslanmaz çelik ve diğer tüm çelik alaşımları ile somun, civata, pim, saplama, rakor, nipel, burç vb. ürünlerde size özel talaşlı imalatta en iyi şirket olma yolunda ilerlemekteyiz.

Cnc tornalar , cnc otomatlar ve konvansiyonel makineler ile talaşlı imalat yeniliklerini sürekli takip ederek makine yatırımı yapmaya devam etmektedir.

 

Misyon

Sahil Bağlantı, talaşlı imalatta, müşterilerinin şartları ile diğer malzeme teknik şartlarına uygun her türlü sektöre, güvenilir kaliteli, ürünleri zamanında eksizsiz kazandırmayı, misyon olarak benimsemektedir.

Vizyonumuz

Sahil Bağlantı, talaşlı imalatta, ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirdiği iş hacminin geliştirilmesini, tüm sektörlerde modern üretimi ve kalite kontrolü ile tüm özel işlerde doğru ve güvenilir tedarikçi ve çözüm ortağı olmayı vizyon olarak benimsemektedir.